Welcome, GuestSign InSign Up
Position - / - - Profile

Dede Makine ve Dolum Teknolojileri(TR)

Business TypeCompany
Main MarketsTurkey
Product/ServiceDolum makinaları, etiketleme makinaları, kapak kapatma makinaları
Business Owner
Employees
RegionTurkey

Company Introduction

Dede Makine olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi, günümüz teknolojileri ile birleştirerek 30 yıldır size en iyi ve uygun çözümleri sunmaktadır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası için müşteri memnuniyeti, profesyonel yaklaşım ve kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dede makine özellikle gıda, kozmetik, boya, kimya ve ilaç sanayileri için dolum makinası ( sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Makinalarımızın sağlam, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve kullanıcılar açısından konforlu olmaları firmamızın iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Makinalarımızı günümüz teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştirerek kaliteli ve müşteri memnuniyeti açısından her geçen gün kendimizi geliştirme devam etmekteyiz. Makine üretimde CE standartlarında, yüksek kaliteli, sağlam ve yüksek performanslı makineler üretiriz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının öngördüğü şekilde garanti süreleri 2 yıl olan makinalarımızın tesliminde kullanım kitabı, elektrik ve hava şeması, yedek parça listesi verilir. Satış sonrasında, ihtiyaç halinde her türlü, yedek parça ve teknik desteği, konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede sağlarız.

Dede makine ürettiği dolum makinaları, etiketleme makinaları, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünler gibi geniş ürün yelpazesi ile daima yanınızda.

Contact Information

Contact PersonDede Makine
Telephone09 0212 6935485
Fax Number
Website
Post Code
Addressİnönü Mah. Prof. Muammer Aksoy Cad. No :102 34295 Sefaköy / K.Çekmece – İstanbul
No advertising and no spamming please
Your Name
Your Rating
Comment
Dede Makine ve Dolum Teknolojileri(TR) no reviews currently
No reviews currently, you may post the first one.
About Us - Contact Us - Privacy Policy - Daily Updates - Report Abuse